Tabletki i kremy powiększające biust – ranking

Tabletki i preparaty powiększające biust cieszą się coraz większą popularnością. Świadczy o tym zarówno ilość preparatów dostępnych na rynku jak i ilość kobiet, które z pewnymi oporami (ale jednak) decydują się na naturalne powiększanie biustu.

Jego skuteczność wzbudza sporo kontrowersji, ale koronnym argumentem przeciwników naturalnych metod powiększania jest stwierdzenie, że gdyby takie preparaty rzeczywiście działały operacje byłyby niepotrzebne. Nieprawda. Zdecydowana większość kobiet, które poddają się operacjom w ogóle nie wyraża zainteresowania metodami naturalnymi. Co nie dziwi – łatwiej oddać się w ręce chirurga i nawet przy ogromnym ryzyku po miesiącu czy dwóch mieć z głowy powiększanie i rekonwalescencję niż przez trzy miesiące systematycznie, codziennie robić coś dla swoich piersi. Te trzy miesiące są niezbędne w przypadku większości naturalnych specyfików.
Preparaty powiększające biust nie powiększają tak błyskawicznie i spektakularnie jak chirurdzy. O trzy rozmiary piersi po nich nie urosną, ale zwiększenie rozmiaru biustu o jeden, półtora a nawet dwa rozmiary jest jak najbardziej możliwe.

Tyle tytułem wstępu, przejdźmy do rankingu – dlaczego go przygotowaliśmy i czym się kierowaliśmy przy wyborze i ocenie zaprezentowanych niżej preparatów?

Rodzaje preparatów powiększających, skład i ich dostępność

Preparaty powiększające biust można najogólniej podzielić na tabletki, kremy (żele) i zestawy. Dodatkowo część specyfików oparta jest na tak banalnym składzie, że w ogóle nie warto brać ich pod uwagę, część natomiast to prawdziwe ziołowe (odżywcze) kombajny – to je ocenialiśmy.

Pominęliśmy też produkty, które są niedostępne w polskich sklepach (w tym sklepach internetowych) oraz środki, których producenci nie zadbali o to by poinformować ewentualne nabywczynie o składzie ich preparatów. W rzeczywistości promowane są nawet takie produkty, których skład jest ukrywany. Je również pomijamy, bo dla bezpieczeństwa konieczna jest znajomość składu i to przed zakupem preparatu.


Oto najlepiej działające preparaty do naturalnego powiększania biustu


NR 1 PROBREAST PLUS

probreast_plus_zestawFORMA: Zestaw składa się z tabletek i kremu powiększającego oraz modelującego biust.

SKŁAD: W tabletkach i kremie znalazły się zioła powiększające tkanki piersi. Są to zioła o najwyższej skuteczności. Skład jest też bezpieczny. Krem zawiera dodatkowe substancje pielęgnujące.Pełen skład tabletek i kremu podajemy na załączonych etykietach (polskich) uzyskanych od producenta: [su_custom_gallery source=”media: 232,231″ link=”image” target=”blank”]

EFEKTY: Uzależnione są od systematyczności stosowanej kuracji. Chyba nie musimy dodawać, że w równej mierze dotyczy to wszystkich środków tego typu. Kobiety, które naprawdę regularnie i systematycznie stosują ProBreast Plus mogą liczyć na powiększenie piersi nawet o 2 rozmiary.

Ważne: jeśli nie zależy ci na aż tak spektakularnych efektach możesz przerwać kurację z chwilą, w której twój biust osiągnie wymarzoną wielkość.

PRZYKŁADOWE OPINIE: „wreszcie nie wstydzę się wyjść na plażę”, „jestem zachwycona działaniem”, „zdecydowanie polecam kobietom takim jak ja”. To najczęściej pojawiające się opinie nt. tego produktu.

CENA: 1 zestaw kosztuje ok. 219 zł, optymalna kuracja to z kolei koszt rzędu 109 zł za opakowanie (kuracja trwa 6 miesięcy).

W oficjalnym sklepie można też kupić ProBreast Plus taniej o 20% > odwiedź stronę > ProBreastPlus.pl – Oferta Specjalna.

GWARANCJA: 90dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w razie braku satysfakcji. Szczegóły na stronie produktu.

GDZIE KUPIĆ: Najlepiej (najbezpieczniej) w oficjalnym sklepie pod adresem > Probreastplus.pl.


NR 2 CC FABULOUS BREASTS

cc_fabulous_breasts (1)FORMA: Zestaw składający się z tabletek i kremu.

SKŁAD: Dość typowy typowy, kapsułki zawierają najważniejsze zioła powiększające (kozieradkę, dong quai, koper włoski, w kremie znajdziecie głównie składniki kondycjonujące skórę otaczającą (i podtrzymującą) piersi i lekko powiększający wyciąg z chmielu. Całość ma wyraźnie uboższy skład od poprzedników, ale ma wszystkie najważniejsze elementy naturalnego powiększacza. Produkt słabszy, ale również działa.

EFEKTY: Wyraźne ujędrnienie piersi, efekt powiększający rzędu 1-1,5 rozmiaru.

PRZYKŁADOWE OPINIE: „Fajny produkt, tylko cena mogłaby być niższa”, „krem wspaniały, kapsułki też działają”, „polecam na ujędrnienie biustu!”

CENA: ok. 286 zł za zestaw.

GWARANCJA: 90 dniowa gwarancja satysfakcji, szczegóły na stronie dystrybutora.

GDZIE KUPIĆ: Najbezpieczniej u dystrybutora, tj. w sklepie > Nuvialab.com


NR 3 BREAST ACTIVES

breast_actives

FORMA: zestaw składający się z tabletek i kremu.
SKŁAD: jest doskonale znany, pełną listę składników znajdziesz na stronie dystrybutora. Całość składa się z ziół o udowodnionym działaniu powiększającym. Wyciągi z nich zawarto zarówno w kapsułkach jak i w kremie. Pueraria mirifica, kozieradka pospolita, dong quai, koper włoski to zaledwie kilka z ważnych składników. Zestaw w równym stopniu powiększa, jak i pielęgnuje piersi modelując je i nadając im lepszy wygląd. Mieszanka bardzo dobrze wpływa na skórę i włosy, łagodzi też niektóre kobiece dolegliwości (PMS etc.). Krem silnie liftinguje.
EFEKTY: Wyraźne, potwierdzone powiększenie biustu nawet o 150 %. Pierwsze efekty zauważalne są już po dwóch tygodniach, choć u części kobiet pojawiają się po miesiącu stosowania.

PRZYKŁADOWE OPINIE: „świetny produkt, specjalnie sprowadzałam ze Stanów”, „bardzo ładnie liftinguje biust”, „polecam wszystkim zakompleksionym”.
CENA: ok. 306 zł  za zestaw

GWARANCJA: 90 dniowa gwarancja satysfakcji

Gdzie kupić: Najbezpieczniej w sklepie > Vitalab.pl


NR 4 PERFECT BUST

perfect-bustFORMA: zestaw składający się z tabletek i żelu
SKŁAD: Dość typowy. Kapsułki zawierają te same zioła co poprzednicy, ale jest ich mniej (nie tak różnorodne) niż w Breast Actives, wyraźnie brakuje kozieradki i puerarii mirifici.

Żel to przede wszystkim wyciąg z muszkatołowca, masa perłowa i składniki kondycjonujące skórę. Całość działa dobrze, żel łatwo się wchłania i jest wydajny. Całość porównywalna z poprzednikami, aczkolwiek nieco słabsza.
EFEKTY: Na efekty trzeba poczekać trochę dłużej (minimum miesiąc), ale poprawa wyglądu piersi jest wyraźnie zauważalna.
CENA: 239,90 zł lub 214,90 zł (w promocji). Miesięczna kuracja kosztuje właściwie tyle samo ile kuracja Pro Breast Plus.

GWARANCJA: brak

GDZIE KUPIĆ: najlepiej u oficjalnego dystrybutora w sklepie > Intymnosc.pl


NR 6 NATURAL PUSH UP

natural_push_upFORMA: tabletki i serum
SKŁAD: Nietypowy i wyraźnie odbiegający od składu preparatów zaprezentowanych powyżej. Gdyby nie jego zróżnicowanie Natural Push Up można by porównać do ubogiego w składniki Dakolenu, ale akurat ta kompozycja znacznie lepiej sprawdza się w praktyce. Pełen skład preparatu znajdziecie na stronie dystrybutora, dodamy tylko, że to głównie wyciągi z chmielu, różnorodnych zbóż i soi. Na uwagę zasługuje serum, które dobrze pielęgnuje skórę i wbrew pozorom jest bardzo wydajne. Jeśli chodzi o kapsułki efekty ich działania są zauważalne w bardzo długiej perspektywie czasu.

EFEKTY: Czas oczekiwania na pierwsze efekty działania kapsułek wynosi ponad miesiąc. Najczęściej obserwowane są po sześciu tygodniach przy stosowaniu maksymalnych dawek (4 tabletki) preparatu. Z reguły są zauważalne, aczkolwiek nie tak spektakularne jak w przypadku preparatów opartych na powiększających ziołach.

CENA: 245 zł za miesiąc kuracji, aczkolwiek decydując się na zastosowanie obydwu produktów (wtedy preparat działa optymalnie) należy zapłacić za nie 368 zł. Produkt jest nieco za drogi jak na swoją skuteczność.

GDZIE KUPIĆ: produkt dostępny w wybranych aptekach.


To wszystkie preparaty, jakie na dzień dzisiejszy możemy rekomendować. Pozostałe nie spełniły przyjętych kryteriów, bądź zostały ocenione zbyt nisko. Jeśli na rynku pojawi się jakiś nowy produkt – równie dobry lub lepszy, zweryfikujemy go i ewentualnie opiszemy (polecimy) w rankingu.

Komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *