Co działa najlepiej?

Na tej stronie przedstawiamy najlepsze naturalne preparaty powiększające biust. Wszystkie prezentowane produkty zostały przetestowane i sprawdzone pod kątem skuteczności. Porównaliśmy nie tylko uzyskiwane przy ich pomocy efekty, ale też dostępność, popularność i opinie użytkowniczek. Powiększanie piersi z wykorzystaniem tych środków z reguły się udaje – wcześniej lub później pojawiają się zadowalające efekty. Mamy nadzieję, że dzięki poniższym informacjom wybór najlepszego preparatu (kremu, tabletek powiększających biust, zestawu) nie będzie dla ciebie problemem.

Zestawienie to będzie stale aktualizowane. Zapraszamy!

ProBreast Plus

Ocena ogólna: 10/10

To produkt w pełni zasługujący na miano nowatorskiego. Żaden inny preparat nie zawiera tak dobrze dobranych, bezpiecznych i skutecznych jednocześnie składników.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż zarówno tabletki jak i krem ProBreast Plus mają w składzie zioła o działaniu powiększającym. Krem nie jest więc jedynie dodatkiem pielęgnującym, ale też aktywnie oddziałuje na wzrost piersi.

Działanie

Wywiera aktywny wpływ na rozwój gruczołu sutkowego. Powiększa biust i ujędrnia go. Zawiera składniki wspomagające pracę estrogenów – w tym l-tyrozynę – stymulującą produkcję hormonu wzrostu.

Skuteczność sięga 80%, co jest najwyższym wskaźnikiem procentowym wśród wszystkich preparatów powiększających biust.

O hormonach odpowiadających za wzrost piersi więcej dowiesz się >>> tutaj.

Opinie

W zdecydowanej większości pozytywne – użytkowniczki podkreślają, że ProBreast Plus działa szybko i spektakularnie przy systematycznym stosowaniu >>> sprawdź

Dostępność i cena

Łatwo dostępny na terenie całej Europy (Polski oczywiście też) via sklep internetowy producenta pod adresem ProBreastPlus.pl.

Cena wynosi ok. 219 zł za zestaw na jeden miesiąc, przy większych zakupach ( 3 szt. tzw. pakiet standard) ulega redukcji do ok. 146 zł za miesiąc.

Wygoda użytkowania i pierwsze efekty

Kapsułki należy przyjmować codziennie, podobnie regularnie należy stosować krem. Pierwsze efekty działania kremu będą widoczne niemal natychmiast, efekt powiększający powinien zacząć uwidaczniać się po kilkunastu dniach do kilku tygodni.

Możesz go kupić w sklepie ProBreastPlus.pl >>> klik

Sprawdź też ofertę specjalną >>> ProBreastPlus.pl – Oferta Specjalna


CC Fabulous Breasts

Ocena ogólna: 8/10

Tabletki powiększające i ujędrniające biust marki Fabulous Breasts mają skład, który gwarantuje skuteczność działania.

Działanie:

Zioła takie, jak saw palmetto, drapacz lekarski, koper włoski, kozieradka pospolita mają silne działanie estrogenotwórcze to znaczy zwiększają ilość i aktywność estrogenów (żeńskich hormonów płciowych odpowiedzialnych m.in. za rozwój tkanki gruczołowej w piersiach), a co za tym idzie stymulują rozwój biustu wpływając jednocześnie na jego wygląd (walory estetyczne). Kontrowersyjnym składnikiem jest wyciąg z saw palmetto, który co prawda ma działanie antyandrogenne (reguluje gospodarkę hormonami typowo męskimi  i ich pochodnymi – chodzi o testosteron i DHT), poprawia wygląd cery trądzikowej i włosów wypadających wskutek dziedzicznego łysienia, ale na biust wpływu nie ma.

Opinie

Tabletki Fabulous Breasts należą do najpopularniejszych preparatów powiększających biust. Wybiera je sporo kobiet, a ich opinie potwierdzają skuteczność preparatu w ok. 50%. Oznacza to, że aż połowa użytkowniczek wyraża zadowolenie z jego stosowania.

Dostępność i cena

Fabulous Breasts jest preparatem dostępnym w każdym miejscu na świecie, można kupić go przez internet (z gwarancją autentyczności), a jego cena, na tle innych popularnych tabletek, nie odstrasza, choć jest stosunkowo wysoka zważywszy na fakt, iż za 272 PLN można zaopatrzyć się w taką ilość tabletek, która wystarczy na dwa miesiące kuracji.

Spore niedogodności związane są jednak z niemożnością ustalenia pełnego składu preparatu przed zakupem. Dla klientek jest to swoista ruletka – nie znając składu trudno jednoznacznie stwierdzić / wykluczyć obecność w preparacie niepożądanych substancji (alergenów etc.). Do zakupów należy więc podchodzić bardzo ostrożnie, ufając w to, że preparat nie zaszkodzi.

Wygoda, czyli komfort użytkowania

Tabletki Fabulous Breasts należy przyjmować codziennie w ilości 3 sztuk, po posiłkach. Pierwsze efekty pojawiają się już po sześciu tygodniach regularnego stosowania preparatu.

Preparat znajdziesz w sklepie Nuvialab.com >>> klik


Breast Actives

Ocena ogólna: 6/10

Zestaw powiększający biust marki Breast Actives docenia najszersze grono użytkowniczek na całym świecie. Szybkie efekty powiększania gwarantują tabletki i krem. Skład oparty jest o zioła będące prekursorami estrogenów i progesteronu oraz o składniki ujędrniające biust i zapewniające doskonałą kondycję skórze okalającej piersi.

Działanie

Skuteczne powiększenie biustu przy pomocy Breast Actives możliwe jest dzięki ziołom takim, jak:

  • kozieradka pospolita
  • koper włoski
  • drapacz lekarski
  • dzięgiel chiński
  • algi brunatne
  • rukiew wodna
  • pueraria mirifica

Wszystkie one stymulują produkcję estrogenów i działają ochronnie na cały  organizm, a kozieradka poprawia produkcję progesteronu. Po Breast Actives poprawia się nie tylko wygląd piersi, ale też „jakość” skóry, włosów i paznokci. Preparat wyraźnie łagodzi też dolegliwości menstruacyjne i objawy PMS. Nie ma tu kontrowersyjnych składników, a całość aktywnych substancji dobrano z dużą troską o kobiece ciało.

Opinie

Breast Actives jest zestawem znanym na całym świecie. Skuteczność całego zestawu sięga aż 50% (połowa używających go kobiet jest zadowolonych z osiąganych efektów), a dodatkowo krem jest bardzo wysoko oceniany jako kosmetyk pielęgnacyjny – nie pozostawia na skórze filmu, łatwo się rozprowadza i wchłania, niemal natychmiastowo „liftinguje” piersi ujędrniając je, unosząc ku górze, poprawiając strukturę.

Dostępność i cena

Breast Actives dostępny jest na całym świecie. Preparat dystrybuowany jest również w P0lsce (link prowadzi do strony polskiego dystrybutora). Zestaw w cenie ok. 300zł wystarcza na miesiąc kuracji (kuracja trzymiesięczna jest znacznie tańsza).

Komfort użytkowania i pierwsze efekty

Wśród preparatów powiększających biust Breast Actives jest prawdziwym ewenementem, bo  spora część używających go kobiet pierwsze efekty zauważa już po dwóch tygodniach, a przeważająca część już po miesiącu stosowania. Efekt ujędrnienia i „uściślenia” biustu po użyciu kremu pojawia się natychmiast. Tabletki należy przyjmować dwa razy dziennie, a krem raz dziennie wmasowywać w biust.

Preparat znajdziesz w sklepie Vitalab.pl >>> klik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *