Tabletki czy operacja?

Tabletki czy operacja?
Rate this post

Można powiedzieć, że tabletki służące do powiększania piersi to metoda naturalna. Takie specyfiki zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne substancje, które pozyskiwane są z roślin. Substancje te to nic innego jak fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki ludzkich hormonów. Z tego też powodu określane bywają często jako „niby-hormony”.

Tabletki, takie jak >>> ProBreast Plus, działają w ten sposób, że pobudzają w organizmie kobiecym estrogeny do działania. A to właśnie te żeńskie hormony płciowe przyczyniają się do wzrostu piersi, zarówno w okresie dojrzewania, jak i w czasie ciąży. Estrogeny bowiem mają wpływ na kształtowanie się tkanki tłuszczowej, która wypełnia piersi kobiece.

Tabletki

Co powinny zawierać bezpieczne tabletki powiększające biust? Substancji skutecznie działających jest kilka. Warto więc „przestudiować” skład takich specyfików, by mieć pewność, że jest on bezpieczny i przyniesie efekty.

Jedną z takich substancji jest Pueraria Mirifica. To roślina, która występuje również pod nazwą Kwao Krua. To roślina, która rośnie w Tajlandii. Jest ona niezwykle bogatym źródłem fito estrogenów, czyli substancji, które są w stanie powiększyć piersi nawet o osiemdziesiąt procent.

Inną substancją, której stosowanie może przynieść efekt jest Wild yam. Jest to roślina, która wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych. Korzeń tej rośliny jest obfitym źródłem wspomnianych fitoestrogenów. Ponadto ma szereg innych dobroczynnych właściwości.

Kolejną rośliną, która powinna znaleźć się w składzie skutecznych, a zarazem bezpiecznych tabletek na powiększanie piersi jest Faungreek. Jest to roślina, która od wieków wykorzystywana jest w lecznictwie. Także i ta roślina zawiera moc fitoestrogenów, które przyczyniają się do powiększenia piersi.

Trzeba jednak uważać, bowiem nie wszystkie takie tabletki są bezpieczne. Niektóre, szczególnie te z niesprawdzonego źródła, mogą zawierać szkodliwe substancje, które będą stanowiły zagrożenie dla naszego zdrowia.

By tabletki na powiększenie biustu, trzeba stosować je regularnie. Nie przyniesie efektów zażywanie ich od czasu do czasu. Warto jednocześnie podkreślić, że tabletki powiększające piersi działają w sposób podobny, jak działają doustne środki antykoncepcyjne. Różnica między nimi polega jednak na tym, że po zakończeniu kuracji tabletkami antykoncepcyjnymi, piersi wracają do poprzedniego rozmiaru. Natomiast w przypadku stosowania specjalnych tabletek, duży rozmiar piersi utrzymuje się jeszcze jakiś czas.

Chirurgiczne powiększanie piersi

Operacja powiększania piersi jest niezwykle szybkim sposobem na większy biust. Wbrew krążącym opiniom nie jest to zabieg niebezpieczny, aczkolwiek ryzyko z operacją istnieje. Operacja – jak wiele kobiet wie – polega na umieszczeniu protez. Istnieją dwa rodzaje implantów: solne oraz silikonowe (te drugie wybierane są znacznie częściej).

Operacja powiększania piersi wymaga znieczulenia ogólnego. Z tego też powodu zabieg nie może być przeprowadzony u wszystkich pań. Warto również wiedzieć, że z operacją powiększania piersi wiąże się kilka powikłań. Najczęściej kobiety mają do czynienia z obkurczeniem torebki łącznotkankowej. Spowodowane jest to tym, że na miękką protezę uciskają tkanki, prowadząc do jej stwardnienia i obkurczenia torebki. Innym częstym powikłaniem są pooperacyjne krwotoki. Wówczas powstają krwiaki, które należy koniecznie usunąć. Zdarzają się również infekcje. Początkowo podaje się antybiotyki, a gdy takie leczenie nie pomaga, wówczas konieczne jest usunięcie protezy, a następnie przeprowadzenie leczenia.

Czasami zdarzają się pęknięcia protez. Najczęściej zdarzają się one z winy urazów mechanicznych. Wówczas jedynym rozwiązaniem jest wymiana protezy na nową. Ponieważ uraz nastąpił niejako z naszej winy, wówczas za umieszczenie nowej protezy musimy zapłacić my. Jeżeli natomiast proteza pęknie samoczynnie, zabieg wykonywany jest na koszt kliniki, gdyż implanty objęte są dożywotnią gwarancją.

Podsumowanie

Nasuwa się zatem pytanie – która metoda będzie lepsza? Otóż żądna z nich nie jest idealna, każda ma bowiem swoje wady oraz zalety. Tabletki nie dają szybkich i trwałych rezultatów. Jest to natomiast metoda całkowicie bezinwazyjna i bezbolesna. Wymaga jednak sporej systematyczności. Z kolei operacja powiększania piersi jest metodą dość trwałą. Konieczność powtórzenia zabiegu zachodzi dopiero po około dziesięciu latach. Niestety zabieg jest bolesny, a powrót do pełnej sprawności nie jest szybki. W pierwszych dniach po operacji kobiety są obolałe i osłabione. Muszą wstrzymać się z wykonywania pewnych czynności, a tym bardziej prac fizycznych.

Pozostaje jeszcze kwestia kosztów. Operacja chirurgiczna jest znacznie kosztowniejsza aniżeli kilkanaście opakowań tabletek na powiększanie biustu. Warto więc dwa razy się zastanowić, zanim podejmiemy decyzję o sposobie powiększania piersi. Tabletki >>> POWIĘKSZANIEBIUSTU.COM.PL są tańsze. Operacja – działa szybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *