Niekonwencjonalne powiększanie piersi – zobacz co robią niektórzy, by mieć większy biust

Niekonwencjonalne powiększanie piersi – zobacz co robią niektórzy, by mieć większy biust
4.7 (93.33%) 3 votes

Te niekonwencjonalne metody to kolejne dowody na to, że faktycznie potrzeba jest matką wynalazków. Jeżeli czegoś potrzebujemy, a jeszcze tego nie ma, wówczas robimy wszystko co się da, by w jakiś sposób pomóc sobie osiągnąć zamierzony cel.

Podobną zasadą kierują się kobiety, które ubolewają z powodu zbyt małego biustu. Czasami zwykłe metody nie wystarczą, bądź nie przynoszą zadowalających rezultatów. Dla niektórych osób te tradycyjne sposoby, czyli na przykład operacja powiększania piersi, są zbyt kosztowne bądź zbyt inwazyjne. Dlatego też szukają innych, bardziej niekonwencjonalnych metod. Oto kilka z nich, które – za każdym razem gdy się na nie natknę – wprowadzają mnie w zdumienie.

Dodatkowe kilogramy na większy biust

Kobiety, które mają kompleksy z powodu zbyt małego biustu, są w stanie zrobić wszystko, by tylko ich piersi wyraźnie się powiększyły. Ich desperacja – inne słowo nie przychodzi mi do głowy – jest na tyle silna, że postawiają przytyć, by mieć większy biust… Właściwie jest to jakieś rozwiązanie, ponieważ jak wiadomo, piersi zbudowane są w dużej mierze z tkanki tłuszczowej. A skoro zaczyna gromadzić się jej znacznie więcej, także i piersi rosną.

Niestety, taka metoda ma jedną zasadniczą wadę. Jeżeli kobiety zjadają „co popadnie”, muszą liczyć się z dodatkowymi kilogramami. A to oznacza, że choć piersi się faktycznie powiększą, wraz z nimi powiększy się brzuch czy uda. O ile dla pań bardzo szczupłych nie będzie to sporym problemem, dla kobiet które do najchudszych nie należą, może okazać się to problemem.

Jeżeli już mamy sięgać po dietę na powiększenie piersi, znacznie lepiej wzbogacić swój codzienny jadłospis w produkty spożywcze będące soją oraz jego przetworami. Soja stanowi bowiem źródło fitoestrogenów, co sprawia, że piersi zostają pobudzone do wzrostu.

Masaż na powiększenie piersi

Kiedyś od znajomej usłyszałam, że by mieć większe piersi należy je regularnie masować. Szczerze mówiąc nie bardzo chciało mi się w to wierzyć, aczkolwiek poszperałam trochę i znalazłam odpowiedź. Okazuje się, że wiele kobiet korzysta z tego sposobu, by cieszyć się większym biustem. Faktycznie jest to swojego rodzaju metoda na powiększenie piersi. Możliwe jest jednak tylko i wyłącznie powiększenie optyczne…

Masowanie piersi sprawia, że do wszystkich komórek dociera znacznie więcej substancji odżywczych, a i krążenie jest znacznie lepsze. Samo to już korzystnie wpływa na wygląd biustu. Ponadto regularne masowanie skóry przyczynia się do jej uelastycznienia, a co za tym idzie – do podniesienia piersi. W rezultacie biust staje się pełniejszy, a więc i większy optycznie.

Pompka do powiększania piersi

Jeszcze innym, dość nietypowym sposobem powiększania piersi jest… pompka. Naprzeciw problemom kobiet wychodzi wielu producentów, którzy oferują swoim klientkom takie „urządzenia”. Akcesoria takie można znaleźć także w sex shopach. To niedroga alternatywa kosztownych i długich kuracji, których celem jest powiększanie piersi. Swoim wyglądem mogą przypominać pompki do powiększania penisa.

Pompka do powiększania piersi daje niemal natychmiastowe efekty, które utrzymują się dość długo (kilka godzin). Po tym, że dzięki pompkom kobiety mają większy biust, takie „urządzenie” jest w stanie zwiększyć wrażliwość piersi na dotyk oraz inne bodźce. Oznacza to, że pompka do powiększania piersi jest istotnym elementem potęgowania siły doznań erotycznych.

Ćwiczenia na większe piersi

Wiele kobiet jest przekonanych, że powiększyć biust mogą także odpowiednio dobrane ćwiczenia. Jest i w tym ziarenko prawdy, aczkolwiek trzeba pamiętać, że poprzez ćwiczenia biust powiększa się w sposób optyczny. Zmuszanie do pracy mięśni piersiowych powoduje, że biust staje się jędrniejszy i elastyczniejszy. W rezultacie następuje optyczne jego powiększenie poprzez „podniesienie” w górę.

Warto wiedzieć, że niekiedy wcale nie trzeba wykonywać specjalnych ćwiczeń. Mięśnie piersiowe pracują nawet wtedy, gdy wykonujemy prozaiczne, domowe czynności – odkurzamy czy zmywamy.

Dla zwolenników metod konwencjonalnych

Są jednak kobiety, którym powyższe, mało spotykane sposoby powiększania biustu nie odpowiadają. Nie pozostaje im nic innego jak powrót do tradycyjnych metod, z których najbardziej skuteczną i dającą najbardziej widoczne efekty jest wszczepienie implantów.

Jeśli zaś chodzi o metody nieinwazyjne, to najlepszym rozwiązaniem jest posłużenie się jakimś sprawdzonym zestawem powiększającym, składającym się (najlepiej!) z tabletek i kremu. Takie produkty znajdziesz w przygotowanym przeze mnie rankingu >>> SPRAWDŹ TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *