Zioła na powiększenie biustu: czy to działa?

Zioła na powiększenie biustu: czy to działa?
Rate this post

Jeśli boisz się skalpela i nie chcesz wydawać majątku na operacyjne powiekszanie biustu, warto zainteresować się naturalną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Mało kto wie, że istnieją zioła na powiekszenie biustu, które w pełni naturalnie i bezpiecznie stymulują proces rośnięcia piersi także w wieku dorosłym. Specjalnie dla was zebrałam informacje o kilku takich cudownych roślinach.

Naturalne metody powiększania piersi zdobywają sobie coraz większą popularność. Wszystko dlatego, że są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia i nie mają żadnych skutków ubocznych.

Zioła na powiększenie biustu: czego możesz się spodziewać?

Niestety, trudno powiedzieć, ze kuracja ziołowa jest alternatywą dla operacji w pełnym znaczeniu tego słowa. Niestety, tylko implanty pozwalają powiększyć biust w aż tak dużym stopniu. Jednak zioła rzeczywiście mogą sprawić, że będziesz potrzebować większego stanika, a biust powiększy się o kilka centymetrów. Wymaga to jednak czasu, cierpliwości i regularnego stosowania.

Jak to możliwe, że zioła na powiekszenie biustu działają?

Zwykle, gdy ktoś sugeruje, że nie ma sensu liczyć na działanie roślin, bo nie mają żadnego wpływu radzę mu, żeby zjadł muchomora:) To najlepszy dowód na to, że przecież naturalne składniki mają ogromny wpływ na człowieka i jego organizm. Ale jak konkretnie działają akurat zioła na powiekszenie biustu? Uczciwie przyznam, że na początku ja też podchodziłam do tego sceptycznie. Ale okazało się, że wszystko ma uzasadnienie jak najbardziej naukowe. Otóż zioła te wpływają na gospodarkę hormonalną organizmu, a tak jak wiadomo z powiększaniem piersi ma bardzo wiele wspólnego. Konkretnie chodzi o to, że niektóre zioła stymulują produkcję estrogenów, bardzo ważnych kobiecych hormonów płciowych. To właśnie wysoki poziom tych hormonów w okresie dojrzewania sprawia, że biust zaczyna rosnąć. Wreszcie to dzięki estrogenom zawartym w pigułkach często bardzo przyjemnym dodatkiem do antykoncepcji jest zmiana rozmiaru piersi na większy. Poza tym niektóre zioła stymulują także produkcję innych hormonów, również mających wpływ na wielkość piersi. Należy do nich progesteron oraz protaktyny.

Jakie zioła pomagają powiększyć piersi?

Zioła na powiekszenie biustu to kilka gatunków. Oto te o najwyższej skuteczności.

Kozieradka ma najsilniejsze działanie, jesli chodzi o powiekszanie biustu. U kobiet szczegolnie wrażliwych na jej składniki, biust powiększa się nawet o trzy rozmiary! Dzieje się tak dlatego, że powoduje ona zwiększoną produkcję wszystkich żeńskich hormonów, a także hormonu wzrostu, który też wpływa korzystnie na rozmiar biustu. Niestety, ma ona też kilka działań ubocznych, o których bardziej szczegółowo powiek w kolejnym wpisie.

Pozytywnie na wielkość biustu wpływa też dziki pochrzyn. W tabletkach powiększająch biust często znajdziesz też wyciąg z egzotycznej palmy sabałowej. Jeśli chcesz mieć większy biust, warto sięgnąć również po ziele Damiana.

Komentarze 9

  • ja ze swojej strony też mogę potwierdzić że zioła działają, brałam breast actives, któe zawiera ich bodaj najwięcej ze wszystkich tabletek (dla porównania sprawdźcie zresztą składy http://powiekszeniepiersinaturalnie.com.pl/) i już po miesiącu było widać efekty, a po dwóch miesiącach skończyłam kurację teraz też od czasu do czasu stosuję ziółka dla podtrzymania, nawiasem mówiąc bardzo dobrze się po nich czułam i miałam więcej energii do działania a poza tym wyraźnie porpawił się wygląd mojej cery i wzmocniły się włosy tak więc zyskałam coś więcej niż rozmiar w biuście 🙂

  • jestem żywym dowodem na to, że zioła działają, początkowo brałam tabsy (takie jak te http://powiekszeniepiersi.com.pl) i piersi sporo mi urosły teraz już tylko od czasu do czasu piję sobie herbatkę z kozieradki i jest super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *