Ile kosztuje powiększanie biustu?

Ile kosztuje powiększanie biustu?
Rate this post

Ogromna liczba kobiet mających kompleks małych piersi zadaje sobie pytanie, ile kosztuje powiększanie biustu? Czy rzeczywiście trzeba szykować się na solidne wydatki, by spełnić swoje marzenia o pełnym biuście w większym rozmiarze? Niekoniecznie! Wszystko zależy od tego, na jaką metodę powiększania piersi się zdecydujesz. Specjalnie dla was przygotowałam przegląd dostępnych sposobów na większy biust wraz z obowiązującym cennikiem.

Jeśli chcesz mieć większy biust najprostszym, ale też najdroższym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług chirurga plastycznego. W klinice medycyny estetycznej możesz powiększyć piersi od razu o kilka rozmiarów, a także wykonać lifting biustu i korektę jego kształtu. Więcej cierpliwości, ale mniej pieniędzy wymagają natomiast naturalne metody powiększania piersi. Ale przejdźmy do konkretów.

Ile kosztuje operacja powiększania piersi?

Ceny zabiegów chirurgicznych są zróżnicowane. Wiele zależy od stosowanych materiałów, kliniki i szczegółów zabiegu. Za dolną granicę należy jednak uznać kwotę 10000 zł – jeśli jakaś klinika proponuje niższą cenę, lepiej nie ryzykować! Górna granica do 20 000 zł – ale wchodzi w to koszt opieki pooperacyjnej w bardzo luksusowej klinice. Zwykle więc na operacyjne powiększenie biustu trzeba przeznaczyć kilkanaście tysięcy złotych. W cenie są implanty, samo przeprowadzenie zabiegu, a także opieka pooperacyjna i wizyty kontrolne.

Ile kosztują tabletki powiększające piersi?

Jedną z naturalnych metod powiększania biustu są tabletki. Naturalne, ziołowe suplementy diety dla kobiet pozwalają powiększyć piersi bez bólu i blizn, jednak nie licz na tak spektakularne efekty jak po wszczepieniu implantów. Za to cena jest znacznie bardziej przyjazna dla portfela. Także tu nie warto oszczędzać. Wprawdzie znajdziesz tabletki za kilkadziesiąt złotych, ale są one mało skuteczne.

Dobre tabletki powiększające piersi to koszt około 200 zł za miesięczną kurację. W tej cenie znajdziesz też tabletki w zestawie z kremem ujędrniającym biust i stymulującym jego wzrost.

Ile kosztuje krem powiększający piersi?

Krem powiększający biust to kosmetyk często nazywany tak na wyrost, bo trudno jest działając od zewnątrz znacząco zwiększyć rozmiar miseczki, ale preparaty te znakomicie ujędrniają biust i poprawiają jego wygląd, mogą też napinać skórę, dając tzw. efekt push up. To naprawdę niewielki koszt, bo krem możesz kupić już za kilkanaście złotych. Za kilkadziesiąt złotych kupisz krem o naprawdę silnym działaniu, który pomoże wypełnić i ujędrnić piersi, jakie straciły objętość z wiekiem lub po okresie karmienia.
Masaż powiększający piersi – to metoda całkowicie darmowa, ale wymagająca cierpliwości i systematyczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *