3 sposoby powiększania piersi, które na pewno nie działają!

3 sposoby powiększania piersi, które na pewno nie działają!
Rate this post

Kobiece marzenia o dużym biuście ( i męskie upodobania w tej kwestii) to znakomita pożywka dla biznesu. niezwykle łatwo jest przekonać naiwne klientki, by zdecydowały się wypróbować kolejną rewelacyjną metodę i zapłaciły majątek za coś, co po prostu nie ma prawa działać. Obalamy mity i ku przestrodze przedstawiamy 3 sposoby powiększania piersi, które NA PEWNO nie przyniosą żadnych rezultatów.

Kiedy czyta się o niektórych sposobach na powiększenie biustu, jakimi internautki dzielą się na forach, aż trudno uwierzyć, że ktoś może to brać na poważnie. A jednak…

Medytacja powiększająca biust

Brzmi kuriozalnie? A jednak płyty zawierające muzykę i sugestywne przekazy mające wpływać na powiększanie biustu cieszą się sporym wzięciem. Nie przeszkadza w tym bynajmniej wcale nie najniższa cena. Tak, to prawda, ze potęga umysłu jest wielka, jednak nie na tyle, by autohipnozą czy autosugestią wpłynąć na wielkość poszczególnych części ciała. Wizualizowanie sobie rosnącego biustu też nie ma żadnego wpływu na rzeczywistość. Zaleta? Suchanie tych płyt i medytowanie na pewno nikomu nie zaszkodzi…

Magiczne tabletki powiększające piersi o 3-4 rozmiary

Rzeczywiście, naturalne suplementy diety mogą korzystnie wpłynąć na wielkość biustu. Zwykle zawierają fitoestrogeny, aktywujące naturalne mechanizmy przyrostu biustu. Jednak warto pamiętać, że tego rodzaju suplementy trzeba brać przez wiele miesięcy i czekać cierpliwie na efekty, licząc się przy tym z realiami – piersi mogą powiększyć się o rozmiar, jednak na pewno kobieta z miseczką A nie stanie się nagle posiadaczką piersi o rozmiarze dorodnych melonów. Tymczasem nie brak chętnych na zakup drogich tabletek, których producenci obiecują cuda i zapewniają, że już po miesiącu trzeba wymienić stanik na rozmiar większy, a proces powiększania biustu niemal nie ma końca.

Herbatka powiększająca piersi

Podobnie jak w przypadku medytacji, picie herbatki ziołowej jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Czy jednak pomogło? Cóż, gdyby napary ziołowe miały taką moc prawdopodobnie kliniki medycyny estetycznej już dawno by splajtowały. Rzeczywiście, takie zioła jak kozieradka, czarnuszka czy koper włoski mogą pozytywni wpłynąć na wygląd biustu, ale chodzi tu raczej o poprawę jego sprężystości. Na pewno rozmiar piersi nie zmieni się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *