Bookmark and Share

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Co prawda Pueraria Mirifica, bodaj najskuteczniejsze zioło powiększające biust, nie występuje w naszym kraju, ale i tak mamy w czym wybierać. I chociaż jestem przekonana, że większość z was i tak nie zacznie stosować samodzielnie przygotowywanych ziołoterapii myślę, że warto wiedzieć jakie zioła, zioła rosnące w naszym kraju, mogą biust powiększyć i poprawić jego wygląd.
Dodam od razu, że trochę trzeba będzie ich poszukać, dlatego moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po tabletki powiększające biust – oczywiście takie tabletki które skomponowano na bazie bezpiecznych ziół. Skoro już o tabletkach mowa zwróćcie uwagę, czy aby na pewno zawierają puerarię. Niektóre na pewno tak, inne niekoniecznie, a ponieważ pueraria mirifica powiększa biust niemal ekspresowo (w ciągu kilkudziesięciu dni – do miesiąca) i ponieważ powiększa go wyraźnie (nawet o 80%) chyba warto właśnie na nią zwrócić szczególną uwagę. Wróćmy jednak do naszych polskich ziółek powiększających.

Zioła powiększające biust rosnące w Polsce

Części wymienionych poniżej roślin pewnie nie nazwiecie ziołami, bo też może trudno uznać je za zioła. Grunt jednak, że są roślinami, że występują dość powszechnie, a na pewno są dość dobrze dostępne, że są bezpieczne, że powiększają piersi i poprawiają ich wygląd, a co najważniejsze bardzo pozytywnie wpływają też na cały organizm lecząc nawet niektóre choroby o czym zaraz się przekonacie. Voila, zaczynamy:

Mniszek lekarski

To ziółko, które często bywa nazywane chwastem. Nic dziwnego występuje u nas bardzo powszechnie i to dosłownie wszędzie. Być może dlatego go nie doceniamy. To błąd, bo mniszek jest przede wszystkim bardzo cennym źródłem witamin takich jak witamina A, C, D i B oraz minerałó z żelazem, magnezem, krzemem, miedzią, wapniem na czele. Wszystkie te mikroelementy są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, a ponieważ współcześnie bardzo często cierpimy na ich niedobory myślę, że warto byłoby zwrócić się właśnie w stronę mniszka. Mniszek lekarski jest rośliną leczniczą. Jej leczniczy potencjał wykorzystywany jest w leczeniu chorób stawów, niektórych chorób skóry i chorób układu pokarmowego. Działa żółciopędnie i moczopędnie przez co wspomaga procesy wydalania z organizmu różnych niepotrzebnych i obciążających go substancji, ale też jest ziółkiem o właściwościach silnie oczyszczających komórki i tkanki. I na tym polega jego główna zaleta i to też sprawia, że może i powinien być wykorzystany w ramach naturalnego powiększania piersi. Jego działanie polega bowiem na udrożnieniu receptorów estrogenowych, przez co komórki piersi są bardziej skłonne do wzrostu (rozwoju), a same piersi mniej skłonne do zmian struktury, do których dochodzi wraz z wiekiem.

Czerwona koniczyna

Również występuje praktycznie wszędzie, na wszystkich kontynentach. Ceni się ją ze względu na wysoką zawartość izoflawonów i antykoagulantów. Substancje te są odpowiedzialne między innymi za regulowanie gosporadki hormonalnej. Przez to wpływają również na wygląd i rozmiar naszych piersi. Czerwoną koniczynę szczególnie poleca się kobietom w okresie menopauzy, bowiem dzięki zawartości wymienionych wyżej składników (i fitoestrogenów) doskonale łagodzi jej nieprzyjemne objawy, przez co jest jedną z lepszych alternatyw dla hormonalnej terapii zastępczej.

Koper włoski

Co prawda u nas spotyka się go sporadycznie, ale bywa uprawiany, a czasem też dziczeje przez co można go spotkać gdzieniegdzie pośród innej roślinności. Tak czy inaczej jest u nas bardzo dobrze dostępny i dość popularny. Przypuszczam, że doskonale wiecie iż herbatki z tego kopru polecane są kobietom w okresie laktacji, mają bowiem właściwości poprawiające przebieg związanych z nią procesów. Koper zawiera substancje podobne do fitoestrogenów, najważniejszy z nich jest atenol, który wywiera pozytywny wpływ na cały organizm. Oczywiście wspomaga też wzrost piersi dlatego jest bardzo często stosowany w preparatach powiększających. Koper bywa polecany osobom z problemami trawiennymi, a ma też inne cenne właściwości. Od czasu do czasu warto wypić koperkową herbatkę, a jeśli chodzi o powiększanie piersi koper na pewno znajdziecie w niektórych tabletkach powiększających biust.

Takich powiększających roślinek jest oczywiście znacznie więcej i warto się za nimi rozejrzeć głównie pod kątem zawartości fitoestrogenów. Bardzo korzystnie wpływają na powiększanie piersi również niektóre zielone warzywa, bowiem to najlepsze roślinne regulatory gospodarki hormonalnej zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jeśli zależy nam na autentycznym i wyraźnym powiększeniu rozmiaru biustu najlepiej zrobimy sięgając po gotowe preparaty i to najlepiej takie, które wystepują w zestawach np. Breast Actives, które składa się z tabletek i kremu powiększającego.
Oczywiście wszystkie zioła należy stosować z umiarem i nie przesadzać i restrykcyjnie przestrzegać zaleceń producentów preparatów które wybierzemy. W razie jakichś problemów zdrowotnych bądź w sytuacji gdy przyjmujemy jakieś leki ziołoterapię trzeba bezwarunkowo skonsultować z lekarzem.