Bookmark and Share

Co prawda Pueraria Mirifica, bodaj najskuteczniejsze zioło powiększające biust, nie występuje w naszym kraju, ale i tak mamy w czym wybierać. I chociaż jestem przekonana, że większość z was i tak nie zacznie stosować samodzielnie przygotowywanych ziołoterapii myślę, że warto wiedzieć jakie zioła, zioła rosnące w naszym kraju, mogą biust powiększyć i poprawić jego wygląd.
Dodam od razu, że trochę trzeba będzie ich poszukać, dlatego moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po tabletki powiększające biust – oczywiście takie tabletki które skomponowano na bazie bezpiecznych ziół. Skoro już o tabletkach mowa zwróćcie uwagę, czy aby na pewno zawierają puerarię. Niektóre na pewno tak, inne niekoniecznie, a ponieważ pueraria mirifica powiększa biust niemal ekspresowo (w ciągu kilkudziesięciu dni – do miesiąca) i ponieważ powiększa go wyraźnie (nawet o 80%) chyba warto właśnie na nią zwrócić szczególną uwagę. Wróćmy jednak do naszych polskich ziółek powiększających.

Zioła powiększające biust rosnące w Polsce

Części wymienionych poniżej roślin pewnie nie nazwiecie ziołami, bo też może trudno uznać je za zioła. Grunt jednak, że są roślinami, że występują dość powszechnie, a na pewno są dość dobrze dostępne, że są bezpieczne, że powiększają piersi i poprawiają ich wygląd, a co najważniejsze bardzo pozytywnie wpływają też na cały organizm lecząc nawet niektóre choroby o czym zaraz się przekonacie. Voila, zaczynamy:

Mniszek lekarski

To ziółko, które często bywa nazywane chwastem. Nic dziwnego występuje u nas bardzo powszechnie i to dosłownie wszędzie. Być może dlatego go nie doceniamy. To błąd, bo mniszek jest przede wszystkim bardzo cennym źródłem witamin takich jak witamina A, C, D i B oraz minerałó z żelazem, magnezem, krzemem, miedzią, wapniem na czele. Wszystkie te mikroelementy są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, a ponieważ współcześnie bardzo często cierpimy na ich niedobory myślę, że warto byłoby zwrócić się właśnie w stronę mniszka. Mniszek lekarski jest rośliną leczniczą. Jej leczniczy potencjał wykorzystywany jest w leczeniu chorób stawów, niektórych chorób skóry i chorób układu pokarmowego. Działa żółciopędnie i moczopędnie przez co wspomaga procesy wydalania z organizmu różnych niepotrzebnych i obciążających go substancji, ale też jest ziółkiem o właściwościach silnie oczyszczających komórki i tkanki. I na tym polega jego główna zaleta i to też sprawia, że może i powinien być wykorzystany w ramach naturalnego powiększania piersi. Jego działanie polega bowiem na udrożnieniu receptorów estrogenowych, przez co komórki piersi są bardziej skłonne do wzrostu (rozwoju), a same piersi mniej skłonne do zmian struktury, do których dochodzi wraz z wiekiem.

Czerwona koniczyna

Również występuje praktycznie wszędzie, na wszystkich kontynentach. Ceni się ją ze względu na wysoką zawartość izoflawonów i antykoagulantów. Substancje te są odpowiedzialne między innymi za regulowanie gosporadki hormonalnej. Przez to wpływają również na wygląd i rozmiar naszych piersi. Czerwoną koniczynę szczególnie poleca się kobietom w okresie menopauzy, bowiem dzięki zawartości wymienionych wyżej składników (i fitoestrogenów) doskonale łagodzi jej nieprzyjemne objawy, przez co jest jedną z lepszych alternatyw dla hormonalnej terapii zastępczej.

Koper włoski

Co prawda u nas spotyka się go sporadycznie, ale bywa uprawiany, a czasem też dziczeje przez co można go spotkać gdzieniegdzie pośród innej roślinności. Tak czy inaczej jest u nas bardzo dobrze dostępny i dość popularny. Przypuszczam, że doskonale wiecie iż herbatki z tego kopru polecane są kobietom w okresie laktacji, mają bowiem właściwości poprawiające przebieg związanych z nią procesów. Koper zawiera substancje podobne do fitoestrogenów, najważniejszy z nich jest atenol, który wywiera pozytywny wpływ na cały organizm. Oczywiście wspomaga też wzrost piersi dlatego jest bardzo często stosowany w preparatach powiększających. Koper bywa polecany osobom z problemami trawiennymi, a ma też inne cenne właściwości. Od czasu do czasu warto wypić koperkową herbatkę, a jeśli chodzi o powiększanie piersi koper na pewno znajdziecie w niektórych tabletkach powiększających biust.

Takich powiększających roślinek jest oczywiście znacznie więcej i warto się za nimi rozejrzeć głównie pod kątem zawartości fitoestrogenów. Bardzo korzystnie wpływają na powiększanie piersi również niektóre zielone warzywa, bowiem to najlepsze roślinne regulatory gospodarki hormonalnej zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jeśli zależy nam na autentycznym i wyraźnym powiększeniu rozmiaru biustu najlepiej zrobimy sięgając po gotowe preparaty i to najlepiej takie, które wystepują w zestawach np. Breast Actives, które składa się z tabletek i kremu powiększającego.
Oczywiście wszystkie zioła należy stosować z umiarem i nie przesadzać i restrykcyjnie przestrzegać zaleceń producentów preparatów które wybierzemy. W razie jakichś problemów zdrowotnych bądź w sytuacji gdy przyjmujemy jakieś leki ziołoterapię trzeba bezwarunkowo skonsultować z lekarzem.

No related posts.

Powiązane wpisy wygenerowane przez wtyczkę Yet Another Related Posts.