Naturalne powiększanie piersi

Naturalne powiększanie piersi
4.7 (93.33%) 3 votes

Wśród kobiet, które marzą o większych piersiach wiele jest takich, które boją się zabiegu chirurgicznego. Operacja jest nie tylko droga, ale zawsze wiąże się z dość dużym ryzykiem powikłań i skutków ubocznych, niekiedy tak skomplikowanych, że potrzebny jest drugi zabieg. Poza tym po zabiegu chirurgicznym  z implantami trzeba liczyć się z długą rekonwalescencją, a także z bólem, jaki pojawi się w pierwszych dniach. To dlatego coraz więcej kobiet interesuje się metodami naturalnego powiększania piersi.

Czy naturalne powiększanie piersi jest w ogóle możliwe?

Czy piersi można powiększyć bez operacji?

Jak najbardziej. Jest kilka godnych polecenia metod. Można jednak zadać pytanie: dlaczego w takim razie kobiety nie korzystają z tych metod, tylko decydują się na bolesne wszczepianie implantów? Otóż winien jest brak wiedzy o alternatywnych metodach, a także małe zaufanie do nich. Przede wszystkim w wypadku tabletek czy kremów na powiększanie piersi, a także metod naturalnych, bardzo ważne jest zaangażowanie w kurację kobiety. Wymagana jest cierpliwość, systematyczność, swego rodzaju zaangażowanie. Bez tego nie ma mowy o zyskaniu pełnej tj. satysfakcjonującej skuteczności. Poza tym brak zaufania do metod alternatywnych wynika też z obecnością na rynku ogromnej liczby podróbek i preparatów nielegalnie sprzedawanych. Są one w najlepszym wypadku zupełnie nieskuteczne i dają najwyżej efekt placebo. Jeśli trafisz gorzej, może to być preparat szkodliwy dla zdrowia. Tak jest w przypadku nielegalnie sprzedawanych tabletek zawierających hormony, które rozregulowują działanie organizmu. Dlatego ważne jest, by kupować tylko preparaty renomowanych firm, o których dobrze wypowiadają się klienci. Poza tym kupuj w sprawdzonym sklepie stacjonarnym lub internetowym, unikaj szczególnie portali aukcyjnych i ofert osób prywatnych, a także ofert o cenie wielokrotnie niższej niż w sklepie. Nie warto oszczędzać na zdrowiu!

Jak działają tabletki na powiększanie piersi?

Większość obecnych na rynku tabletek stworzona jest z roślinnych wyciągów, zawiera też witaminy i minerały. Szczególnie ważne są substancje roślinne zwane fitohormonami. Mają one działanie bardzo podobne do działania estrogenów, czyli kobiecych hormonów. U kilkunastoletniej dziewczynki dochodzi do gwałtownego skoku poziomu estrogenów. Organizm odbiera to jako sygnał do rozpoczęcia okresu dojrzewania. Szybko zaczynają rosnąć piersi, a sylwetka staje się bardziej kobieca. Wysoki poziom estrogenów jest charakterystyczny dla młodych kobiet, wiąże się też z jędrną i sprężystą skórą. Dostarczenie organizmowi fitohormonów sprawia, że receptory estrogenów odbierają sygnał i działają podobnie jak w okresie pokwitania. To dlatego piersi zaczynają się powiększać, staja się też bardziej jędrne. Zyskuje także skóra. U dojrzałych kobiet preparaty z fitohormonami pomagają też łagodzić dolegliwości związane z procesem menopauzy.

Najlepsze naturalne powiększanie piersi

Godne polecenia tabletki na powiększanie piersi to ProBreast Plus. Jest to preparat cieszący się uznaniem kobiet na całym świecie. Wyróżnia go wysoka skuteczność w połączeniu z całkowitym brakiem skutków ubocznych. W początkowych tygodniach kuracji piersi stają się lekko obrzmiałe, następnie przybierają okrąglejszy kształt. Już po trzech miesiącach są nieco większe. Pełna kuracja trwa zwykle pół roku, choć zależy to od indywidualnych cech organizmu. Najczęściej efektem kuracji jest wzrost piersi o jeden rozmiar, lub nieco więcej. Na skuteczność tego preparatu wpływa fakt, że składa się on z tabletek działających od wewnątrz oraz z kremu, który ma działanie zewnętrzne. Codzienna aplikacja kremu połączona z kilkuminutowym masażem doskonale poprawia stan skóry na piersiach, pomaga nadać im jędrności. Po ProBreast Plus mogą sięgnąć wszystkie zdrowe i dorosłe kobiety – nie jest to wskazane dla nastolatek. Minimalny wiek to osiemnaście lat, choć lepiej zaczekać do dwudziestego roku życia, bo u niektórych dziewcząt do tego momentu piersi rosną naturalnie. Nie muszę chyba dodawać, że ponieważ zestaw zawiera składniki fitohormonalne nie powinno się go stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Poza tym praktycznie nie ma przeciwwskazań, ale w razie wątpliwości warto oczywiście skonsultować się z lekarzem.

>>> KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ <<< 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *