Bezoperacyjne powiększanie biustu: poznaj dostępne metody

Bezoperacyjne powiększanie biustu: poznaj dostępne metody
Rate this post

Bezoperacyjne powiększanie biustu to alternatywa dla operacyjnego wszczepiania implantów, co jest metodą bardzo kosztowną oraz nie zawsze bezpieczną, czego dowiodły nieudane doniesienia o toksycznych implantach w piersiach Francuzek. Kobiety te były zmuszone do ich usunięcia, co równa sie kolejnej operacji . Dlatego coraz więcej kobiet interesuje się alternatywnymi, nieinwazyjnymi sposobami na większy biust. My prezentujemy kilka z nich.

Od czego zależy wielkość piersi?

Przede wszystkim ma ona uwarunkowanie genetyczne. To dlatego córka często ma podobną budowę ciała jak matka, choć może sie zdarzyć, że przypomina raczej kobiety z rodziny swojego ojca. Jednak geny to nie wszystko. Znaczenie ma też dieta i tryb życia dziewczyny w okresie dojrzewania. Dziewczynki, które na przykład mają zaburzenia odżywiania lub pozostają na restrykcyjnej diecie odchudzającej mają później niewielkie piersi, gdyż piersi to tkanka tłuszczowa, a poza tym podczas diet dochodzi do zaburzeń hormonalnych ograniczających wzrost piersi.

Także odchudzanie w dorosłym wieku może oznaczać, że wraz ze zmianą rozmiaru ubrań zmienisz też na mniejszy rozmiar stanika. Jednak na szczęście na wielkość piersi można też wpływać, powodując ich wzrost. Bezoperacyjne powiększanie biustu jest bezpieczne i skuteczne, choć oczywiście nie daje aż takich efektów jak operacja, bo zakres możliwości metod naturalnych jest mniejszy.

Dobry stanik może powiększyć biust!

Nie wierzysz? Dodajmy dla wyjaśnienia, że nie chodzi o staniki z gąbką, które tak naprawdę tylko kamuflują, ale piersi nie powiększają. O co więc chodzi? Otóż wiele Polek nosi staniki bardzo źle dopasowane to znaczy o za małych miseczkach, które sprawiają, że biust jest deformowany i spłaszczany, a wiec zmienia się jego struktura i staje się on mniejszy. Gdy dobierzesz stanik odpowiednio ciasny w obwodzie i o większych miseczkach piersi zaczną wracać do swojego pierwotnego kształtu i może się okazać, że masz znacznie większy rozmiar biustu, niż sądziłaś!

Tabletki powiększające piersi + krem to ultra skuteczny duet na duży biust!

ProBreast Plus to najlepszy z dostępnych obecnie na rynku, a przy tym całkowicie bezpieczny sposób na powiększenie piersi. Jest to preparat, który wykorzystuje jedynie naturalne składniki, co w przeciwieństwie do kosztownych i niebezpiecznych operacji, wpływa w naturalny sposób na organizm, aby pobudzić go wzrostu piersi. Zestaw się składa z tabletek i z kremu. Tabletki zawierają składnik aktywny, który pobudza bezpośrednio tkankę do rozrostu. Natomiast krem sprawia, że skóra pozostaje jędrna i gładsza niż kiedykolwiek wcześniej. Breast Actives powoduje wzrost piersi nawet o sto pięćdziesiąt procent. W ten sposób można zmienić rozmiar biustonosza nawet o kilka. Po kilku pierwszych tygodniach terapii można zauważyć pierwsze, niesamowite efekty, jednak całość procesu trwa nieco dłużej. Wciąż, efekty są znacznie lepsze niż po operacjach. Wystarczą dwie tabletki dziennie i wmasowywanie kremu tylko raz dziennie, z tymże najlepszą porą na ten zabieg jest poranek, kiedy organizm jest gotów do działania.

Masaż powiększający piersi!

Nie wierzysz, że masowanie piersi może dać cokolwiek więcej poza przyjemnością? Otóż starożytna chińska medycyna odkryła, ze odpowiednie masowanie piersi stymuluje przyrost tkanki i biust staje się po prostu większy. Jak masować? Masaż jest bardzo prostu. Musisz wykonywać okrężne ruchy masujące od dołu do góry piersi, kierując się do środka mostka a od góry na zewnątrz. Na każdą pierś powinno przypadać trzysta ruchów dziennie. Sporo? Gwarancją powodzenia tej metody jest regularność i systematyczność stosowania. Jest to więc metoda dla cierpliwych, bo bezoperacyjne powiększanie biustu nie daje efektów natychmiastowo widocznych gołym okiem, ale jest naprawdę skuteczne. By masaż powiększający piersi był jeszcze bardziej efektywny możesz zaangażować do niego swojego mężczyznę, bo hormony jakie wydobywają się podczas męskiego dotyku sprawiają, że piersi szybciej się powiększają. Poza tym kiedy jesteś podniecona, jak w czasie takiego męskiego masażu to do piersi napływa więcej krwi, co pomaga im się ujędrnić i poprawia kondycję tkanki piersi. Poza tym nie zapomnij, że do masażu trzeba użyć dobrego podkładu. Może to być po prostu zwykła oliwka do ciała, byle dłonie miały poślizg, ale jeszcze lepsze efekty osiągniesz, stosując podczas masażu krem powiększający piersi lub balsam ujędrniający biust.

Jak jeszcze możesz poprawić wielkość i wygląd swoich piersi?

Warto pamiętać, że na wygląd i wielkość piersi ma też wpływ twoja dieta oraz tryb życia. Przede wszystkim nie odchudzaj sie zanadto, bo to źle odbije się na wyglądzie piersi. Warto, by w twojej diecie pojawiała się soja, bo zawiera ona fitoestrogeny, a wiec takie składniki, które stymulują powiększanie się piersi i znajdują się na przykład w tabletkach powiększających biust. Warto też wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięsnie klatki piersiowej, bo to sprawi, że biust będzie uniesiony i zyska lepszy kształt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *