5 sposobów na powiększanie piersi

5 sposobów na powiększanie piersi
4.8 (96%) 5 votes

W sieci jest mnóstwo artykułów o operacjach powiększających piersi, o tabletkach, masażach i innych metodach. Brakuje jednak rankingów i zestawień. Postanowiłem tę lukę wypełnić i stworzyć subiektywne zestawienie sposobów powiększania piersi.

W tym małym rankingu kryterium były przede wszystkim takie elementy jak cena, skuteczność, bezpieczeństwo oraz komfort. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może zgadzać się z tym rankingiem. Każdy kto ma inne zdanie, aniżeli ja może je wyrazić w komentarzach. Z resztą zachęcam do tego serdecznie. A teraz pozwolę sobie przejść do meritum, tego artykułu, czyli samego rankingu.

1. ProBreast Plus (tabletki i krem na powiększanie piersi)

Tak to jest reklama, tyle, że niestety nie sponsorowana. Ten zestaw spełnia każde kryterium – jest skuteczny i bezpieczny. Do tego komfort używania na najwyższym poziomie oraz relatywnie niska cena. Mam nadzieję, że nikogo nie dziwi pierwsze w miejsce w tym zestawieniu.

ProBreast Plus to zestaw tabletek i kremu. To umożliwia działanie od zewnątrz i wewnątrz na piersi. Jest to produkt z najwyższej półki. Przyznam szczerze, że poszukiwałem w Internecie negatywnych opinii na temat tego specyfiku i niestety nie trafiłem na żadną o takim charakterze. To ewenement!

Producentem tabletek i kremu jest znana firma zajmująca się produkcją naturalnych alternatyw dla zabiegów medycyny plastycznej, a mianowicie Natural Labs. Ten amerykański producent gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność. Zdaje się, że pozycja numer jeden jest na ten moment nie do przeskoczenia.

>>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA STRONIE PRODUCENTA.

2. Kwas hialuronowy

Kliniki plastyczne w swojej ofercie mają coraz więcej zabiegów. Ostatnim hitem jest zabieg przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Wykorzystuje się go w przypadku wielu zabiegów powiększających i ujędrniających niemalże całe ciało. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo. Kwas hialuronowy znajduje się naturalnie w naszym organiźmie, dlatego też jego wykorzystanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Było o zaletach tej metody, to teraz o wadach. Jest to zabieg nowoczesny i nieznany. To jednak nie stanowi największej wady. Zdecydowanie największym minusem tej metody jest konieczność odnawiania zabiegu co 24 miesiące. W dodatku zabieg nie należy do najtańszych, co może być barierą nie do przeskoczenia dla wielu osób. Decydując się na powiększanie piersi przy użyciu kwasu hialuronowego trzeba liczyć się z kosztem rzędu kilku tysięcy złotych.

3. Implanty

Na trzecim miejscu w tym rankingu postanowiłem umieścić implanty. To, że jest to najskuteczniejszy sposób powiększania piersi jest faktem niepodważalnym. Niestety poza wygodą i skutecznością zabieg nie posiada innych zalet. Ma za to sporo wad. Wysoka cena, duże prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań, czy niebezpieczeństwo wynikające z realizacji zabiegu przy znieczuleniu.

Nie chcę nikogo zniechęcać do tego zabiegu, gdyż sposób ten nie ogranicza nas w żaden sposób. Trzeba jednak przeanalizować, czy na pewno jest się gotowym na takie ryzyko. Nigdy nie byłem zwolennikiem stawiania urody ponad zdrowiem. To wysoce nierozsądne. Niestety nie zawsze rozsądek wygrywa. Chęć bycia atrakcyjniejszą ze zdrowiem wygrywa zbyt często!

4. Masaże

W tym zestawieniu miejsca nie zabraknie także dla naturalnych metod, tudzież dla masaży powiększających. W Internecie można znaleźć wiele poradników dotyczących właśnie tej metody. Także na tym blogu pisałem o tej metodzie, która niestety nie jest jakoś szczególnie skuteczna.

Warto jednak zainteresować się tą metodą, gdyż stosując się nic nie tracimy. Masaż wykonujemy samemu, co oznacza, że nic nas to nie kosztuje. Można jedynie stracić swój czas, w dodatku niewiele. Masaż piersi może być elementem gry wstępnej, bądź też naturalną czynnością wykonywaną przy codziennej kąpieli. Trzeba jednak pamiętać o zasadach, by masaż był w pełni bezpieczny i efektywny.

5. Botoks

Jedyną rzeczą jaka przekonuje mnie do zastosowania botoksu jest skuteczność oraz nieco niższa cena od kwasu hialuronowego. To jednak naprawdę niewiele biorąc pod uwagę niebezpieczeństwa płynące z zastosowania tej metody.

W medycynie estetycznej botoks wykorzystywany jest od niedawna. Konsekwencje tej metody są nie do końca poznane. Nie jestem przekonany czy jakaś kobieta miałaby ochotę być królikiem doświadczalnym. Sama decyzja o botoksie bez znania konsekwencji jest równa zgodzie na takie doświadczenia. Nie warto oszczędzać, gdyż może to odbić się nie tylko na Waszej urodzie, ale i zdrowiu.

Słowem podsumowania

Nie każdy musi zgadzać się z tym zestawieniem, gdyż to subiektywna opinia. Zapewniam Was jednak, że brałem pod uwagę ogół rekomendacji. Uwzględnione zostały tylko najpopularniejsze sposoby powiększania piersi.

Ranking ma na celu przede wszystkim być zestawieniem plusów i minusów każdej z metod. Mam nadzieję, że taką rolę spełnił w Waszym przypadku. Zapraszam do opiniowania, sugerowania i proponowania zmian w rankingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *