Domowe sposoby na większy biust

Domowe sposoby na większy biust
Rate this post

Domowe sposoby na wszystko są ostatnio w cenie. Czy marząc o większym biuście również można się na nich oprzeć? Oczywiście, że tak. Tym bardziej, że domowe sposoby powiększania piersi są bezpieczniejsze od metod chirurgicznych. Nie narażają organizmu na stres związany z operacją plastyczną, nie wymagają wstrzykiwania w piersi drogich preparatów, są proste, mogą być przyjemne, tyle tylko, że wymagają od osób je stosujących sporego zaangażowania i systematycznej pracy.
Jak można powiększyć biust sposobem domowym? Wykonując ćwiczenia, masując piersi i dbając o dietę. Dodatkowo można sięgnąć po kosmetyki i suplementy powiększające biust – znacznie tańsze od każdego zabiegu.

Ćwiczenia na większy biust

To najbardziej niezawodny domowy sposób na powiększenie kobiecych piersi. Zastosowanie tej metody jest o tyle istotne, że ćwicząc określone partie mięśni przyczyniamy się do skorygowania wad postawy (choć de facto korekta tego typu to zupełnie odrębna sprawa), a w efekcie poprawiamy wygląd całej sylwetki optycznie powiększając biust który przesunie się ku przodowi. W dzisiejszych czasach wskutek takiego a nie innego trybu życia większość z nas ma zaokrąglone plecy. Przy takiej postawie klatka piersiowa zapada się, a biust chowa się w powstałym w ten sposób zagłębieniu. Czy wiecie że korekta tej wady może sprawić, iż biust „urośnie” więcej niż o rozmiar? Tak jest w istocie, a wystarczy tak niewiele – odrobina rehabilitacji na co dzień i zadbanie o to, by się nie garbić w trakcie chodzenia, siedzenia, stania.
Odrębną kategorią są ćwiczenia powiększające piersi. Ćwiczenia te w rzeczywistości nie wpływają na rozmiar biustu (czy też raczej rozmiar noszonej miseczki), ale za to modelują piersi i unoszą je nieco ku górze. Mogą też wysunąć nieco biust ku przodowi. Wszystko zależy od wypracowanej „muskulatury”. Termin ten jakkolwiek może nieco przerażać nie oznacza, że mamy od razu wyglądać jak kulturystki to niewskazane, a wręcz zabronione. Powinnyśmy jedynie zadbać o to, by mięśnie podtrzymujące piersi były w jak najlepszej kondycji. Już to wystarczy by poprawić wygląd i kondycję naszych biustów.

Dieta

Faktem jest, że gdy przybieramy na wadze nasze biusty również rosną wypełniając się tkanką tłuszczową. Gdy chudniemy i gubimy pokłady tej tkanki piersi zmniejszają swój rozmiar. Zjawisko to ma jednak pewne granice – nigdy nie odchudzimy piersi na tyle by nic z nich nie zostało. Jeśli chodzi o tycie? No cóż, możliwości są nieograniczone, ale przecież nie o to chodzi by powiększając biust od razu zwiększać objętość całej sylwetki. Wprost przeciwnie – chodzi o utrzymanie stabilnej wagi. Nasz biust doceni to i odwdzięczy się ładnym wyglądem. Naprzemienne tycie i chudnięcie bardzo destrukcyjnie wpływa na biust i skórę i choćby z tego powodu powinnyśmy zadbać o osiągnięcie i utrzymanie wagi optymalnej. Nasza dieta powinna więc być dietą pełnowartościową i dobrze zbilansowaną. Dietetyczne szaleństwa tj. obżarstwo i głodzenie się prędzej czy później doprowadzą biust do ruiny.

Masaże i masaże z dodatkami

Co prawda powiększająco działają na biust jedynie masaże próżniowe wykonywane w wyspecjalizowanych gabinetach, ale codzienny masaż manualny pod prysznicem bynajmniej piersiom nie zaszkodzi, a na pewno poprawi ich wygląd. Biust pewnie się nie powiększy, natomiast na pewno ujędrni się i zacznie wyglądać lepiej. Dla osiągnięcia nieco lepszych efektów tj. dla uzyskania rzeczywistego powiększenia konieczne jest wzbogacenie masaży o parę dodatków tj. dobry krem na powiększenie biustu (sprawdź) (zawierający fitoestrogeny lub zioła estrogenotwórcze) i (opcjonalnie) tabletki powiększające biust (oparte w większości na składnikach ziołowych działających estrogenotwórczo lub bogatych w fitoestrogeny – tak jak kremy).

To w zasadzie wszystkie domowe sposoby na większy biust. Jeśli do tego zaczniemy chodzić w dobrze dobranych biustonoszach i nauczymy się umiejętnie korygować kształt biustu przy pomocy ubioru najmniejszy nawet rozmiar piersi przestanie być problemem (no może pozostanie – dla nas, ale nikt inny go nie zauważy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *