Bookmark and Share

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Mnóstwo kobiet chciałoby mieć większe piersi. Jednak niejedna z nas wzdryga się na samą myśl o bolesnej operacji i możliwych powikłaniach. Czy nie można powiększyć piersi w jakiś mniej inwazyjny sposób? Receptą na te rozterki może być masaż.

Masowanie piersi kojarzy się zwykle erotycznie, jednak tym razem chodzi o coś zupełnie innego. Masaż powiększający biust wywodzi się ze starych technik masażu Shiatsu. Jest całkowicie bezpieczny, o ile będziesz przestrzegać kilku prostych reguł.

  • Masaż nie może być bolesny, nigdy nie przekraczaj granicy bólu
  • Masuj w kierunku pach, nigdy odwrotnie
  • Jesli stosujesz kremy lub olejki, nie wmasowuj ich w brodawki
  • Nie rozciągaj skóry i brodawek

Jak masować piersi?

Biust możesz masować sama lub poprosić o pomoc partnera. W pierwszym przypadku najlepiej robić to na siedząco, w drugim – leżąc na plecach. Jeśli sama robisz masaż, usiądź wygodnie i nanieś na piersi oliwkę lub krem. Możesz masować obie piersi jednocześnie, lub każdą z osobna – nie ma to wpływu na skuteczność masażu. Piersi masuj okrężnymi ruchami, kierując się z dołu w stronę mostka. Ruchy powinny był płynne, połączone z lekkim ugniataniem. Powinnaś wykonać sto takich okrążeń na każdą pierś. Jeśli masuje cię partner, pokaż mu właściwą siłę nacisku. Uwaga: masaż męską dłonią jest skuteczniejszy. Dlaczego? Podczas takiego zabiegu pojawia się podniecenie i startuje produkcja hormonów wpływających pozytywnie na wzrost piersi.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Masaż biustu nie może się pod względem efektywności równać z operacją wszczepienia implantów. Piersi powiększają się zwykle nieznacznie, rzadko kiedy rozmiar miseczki zmienia się. Często jednak kobiety obserwują, że noszona wcześniej miseczka B nie jest już luźna, tylko całkowicie wypełniona. Efektem masażu będzie jednak zawsze poprawa wyglądu piersi, bo staną się jędrniejsze i bardziej krągłe. Częste masowanie biustu sprawia, że skóra zyskuje gładkość, często też zmniejszają się rozstępy. Masaż piersi to też dobra profilaktyka starzenia się tej części ciała. Jeśli chodzi o powiększenie, efekty są zauważalne najwcześniej po trzech miesiącach, a dodatkowe centymetry – o ile się pojawią – zwykle możesz zaobserwować po roku. Jest to więc metoda dla cierpliwych i wytrwałych.

Jak wzmocnić skuteczność masażu powiększającego piersi?

Jesli chcesz, by masaż działał jeszcze lepiej, zastosuj poniższe punkty:

  • Codziennie masuj piersi dodatkowo strumieniami wody z prysznica, stosuj naprzemienny ciepły i zimny natrysk. To je wspaniale ujędrni.
  • Do masażu używaj oliwki lub kremu powiększającego i ujędrniającego piersi.
  • Staraj się, by w twojej diecie nie zabrakło soi – ma tzw. fitohormony, które stymulują wzrost biustu.
  • Dbaj o skórę piersi i dekoltu stosując raz w tygodniu napinające i ujędrniające maseczki. Od czasu do czasu skorzystaj z profesjonalnego zabiegu w gabinecie kosmetycznym.