Bookmark and Share

Mnóstwo kobiet chciałoby mieć większe piersi. Jednak niejedna z nas wzdryga się na samą myśl o bolesnej operacji i możliwych powikłaniach. Czy nie można powiększyć piersi w jakiś mniej inwazyjny sposób? Receptą na te rozterki może być masaż.

Masowanie piersi kojarzy się zwykle erotycznie, jednak tym razem chodzi o coś zupełnie innego. Masaż powiększający biust wywodzi się ze starych technik masażu Shiatsu. Jest całkowicie bezpieczny, o ile będziesz przestrzegać kilku prostych reguł.

  • Masaż nie może być bolesny, nigdy nie przekraczaj granicy bólu
  • Masuj w kierunku pach, nigdy odwrotnie
  • Jesli stosujesz kremy lub olejki, nie wmasowuj ich w brodawki
  • Nie rozciągaj skóry i brodawek

Jak masować piersi?

Biust możesz masować sama lub poprosić o pomoc partnera. W pierwszym przypadku najlepiej robić to na siedząco, w drugim – leżąc na plecach. Jeśli sama robisz masaż, usiądź wygodnie i nanieś na piersi oliwkę lub krem. Możesz masować obie piersi jednocześnie, lub każdą z osobna – nie ma to wpływu na skuteczność masażu. Piersi masuj okrężnymi ruchami, kierując się z dołu w stronę mostka. Ruchy powinny był płynne, połączone z lekkim ugniataniem. Powinnaś wykonać sto takich okrążeń na każdą pierś. Jeśli masuje cię partner, pokaż mu właściwą siłę nacisku. Uwaga: masaż męską dłonią jest skuteczniejszy. Dlaczego? Podczas takiego zabiegu pojawia się podniecenie i startuje produkcja hormonów wpływających pozytywnie na wzrost piersi.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Masaż biustu nie może się pod względem efektywności równać z operacją wszczepienia implantów. Piersi powiększają się zwykle nieznacznie, rzadko kiedy rozmiar miseczki zmienia się. Często jednak kobiety obserwują, że noszona wcześniej miseczka B nie jest już luźna, tylko całkowicie wypełniona. Efektem masażu będzie jednak zawsze poprawa wyglądu piersi, bo staną się jędrniejsze i bardziej krągłe. Częste masowanie biustu sprawia, że skóra zyskuje gładkość, często też zmniejszają się rozstępy. Masaż piersi to też dobra profilaktyka starzenia się tej części ciała. Jeśli chodzi o powiększenie, efekty są zauważalne najwcześniej po trzech miesiącach, a dodatkowe centymetry – o ile się pojawią – zwykle możesz zaobserwować po roku. Jest to więc metoda dla cierpliwych i wytrwałych.

Jak wzmocnić skuteczność masażu powiększającego piersi?

Jesli chcesz, by masaż działał jeszcze lepiej, zastosuj poniższe punkty:

  • Codziennie masuj piersi dodatkowo strumieniami wody z prysznica, stosuj naprzemienny ciepły i zimny natrysk. To je wspaniale ujędrni.
  • Do masażu używaj oliwki lub kremu powiększającego i ujędrniającego piersi.
  • Staraj się, by w twojej diecie nie zabrakło soi – ma tzw. fitohormony, które stymulują wzrost biustu.
  • Dbaj o skórę piersi i dekoltu stosując raz w tygodniu napinające i ujędrniające maseczki. Od czasu do czasu skorzystaj z profesjonalnego zabiegu w gabinecie kosmetycznym.

No related posts.

Powiązane wpisy wygenerowane przez wtyczkę Yet Another Related Posts.